Правила відвідування басейну | СКПБ "ВОДОЛІЙ"
Тел: (0512) 63-40-62, (0512) 48-96-66, (096) 933-79-79 info@metug.com.ua Богоявленський пр-т. 323

 

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПРИ відвідування басейну

Щоб отримати максимум комфорту від перебування в басейні, дотримуйте кілька простих правил:

1. Приймайте душ як до, так і після відвідування басейну, бажано – з гігієнічними засобами (мило, шампунь, гель для душу)

2. Реально оцінюйте ваші можливості як плавця. Якщо плаваєте не блискуче – то краще не лізти на велику глибину. Не забувайте, що навіть в теплій воді можуть початися судоми.

3. У басейні, як і на дорозі, прийнятий правосторонній рух. Тому якщо крім вас на доріжці ще хтось є – дотримуйтеся правого боку. При обгоні переконайтеся у відсутності пливе «по зустрічній смузі»

4. Якщо ви ходите в басейн саме з метою плавати, а не стояти у бортиків, то не зайвими будуть плавальні окуляри. Вони, по-перше, допоможуть вам краще орієнтуватися в воді і уникати зіткнень при великій кількості людей на доріжці, а по-друге зроблять ваше плавання більш захоплюючим.

5. Не абувайте, що в душових, роздягальнях і самому приміщенні басейну підлоги зазвичай дуже слизькі, тому, поки ви не опинитеся у воді, пересувайтеся максимально повільно і обережно.

6. Ніколи не стрибайте у воду там, де це не передбачено. При стрибках в дозволених місцях переконайтеся, що ви не приземлитеся кому-небудь на голову.

7. Плаваючи на спині, переконайтеся в тому, що перед вами досить місця для того, щоб не налетіти на попереду пливе людини або не одержати від нього удар ногою по голові.

8. Якщо ви ходите в басейн для того, щоб постояти у бортиків і (або) пообніматься з другом (подругою) – краще не ходіть в басейн. Бортики потрібні тим, хто плаває, щоб від них відштовхуватися.

9. Басейн можна відвідувати відразу після їжі. Почекати треба як мінімум годину – це в разі легкого перекусу. А в разі щільного обіду – мінімум 2 години. А ось підкріпитися відразу після басейну не завадить, оскільки басейн є аеробним тренуванням і, як і будь-яка інша тренування, вимагає правильного підходу до харчування. Також після басейну дуже хороший теплий чай або трав’яний настій.

Басейн – це один з найпростіших і приємних способів в будь-який час року отримати хорошу порцію бадьорості і повернути тілу тонус.