Про компанію | СКПБ "ВОДОЛІЙ"
Тел: (0512) 63-40-62, (0512) 48-96-66, (096) 933-79-79 info@metug.com.ua Богоявленський пр-т. 323

Я радий вітати Вас від імені дружного колективу ТОВ «Металург Півдня», частиною якого є СКПБ «Водолій».

Об'єднавши, в 2006 році, три Миколаївських бренду - готель «Металург», 
комплекс плавальних басейнів «Водолій», Палац культури
 (нині Бізнес центр «Металург Півдня») компанія отримала єдиний
 багатофункціональний комплекс, в якому є все для відпочинку і роботи!

Сьогодні ми відомі і як престижний бізнес-готель, і як спорткомплекс, і як один з кращих центрів для проведення фестивалів, конференцій і спортивних змагань усіх рівнів.

Запрошую

Вас особисто прийти і спробувати наш сервіс, який дозволить Вам якісно провести час і отримати задоволення.

З повагою,

Самойленко Володимир Володимирович   Генеральний директор ТОВ «Металург Півдня»

 

 

Комплекс плавальних басейнів «Водолій» розташований на Півдні України, на одній з головних магістралей міста Миколаєва.

У 1997 році комплекс плавальних басейнів «Водолій» прийняв перших відвідувачів. І у кожного з нас, з цього часу, з’явилася унікальна можливість незалежно від примх природи, випробувати гостроту відчуттів, зміцнити здоров’я, удосконалювати свої спортивні досягнення і приємно провести час в СКПБ “Водолій”.

У скарбничці комплексу такі престижні міжнародні нагороди, як «Спеціальна відзнака» Міжнародного Олімпійського Комітету, 7мест в світі в категорії «Кращий спорудження для спорту і дозвілля». У 2012 році СКПБ «Водолій» присвоєно статус «Бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки» з плавання та стрибків у воду.

На хвилі «Водолія» вийшли до Олімпу Слави світові зірки водних видів спорту: Ілля Кваша, Олена Федорова, Олег Калодій, Костянтин Міляєв, Богдан Гріненеко, Денис Жумелі, Геннадій Бойко, Сергій Паламарчук, і ін.

Стали відомими на весь світ зіркові тренери: Тетяна Мар’янко, Микола Гуменюк, подружжя Ільїн, Валентина Веприк, Оксана Бойченко та ін.

 

Проведення в СКПБ “Водолій” чемпіонатів України, розіграшів Кубків України, в тому числі відкритих, стало вже традицією. Встановлена ​​в залі спортивної ванни електронна система виміру і відображення результатів змагань швейцарської фірми “Омега” дозволяє проводити змагання з плавання на найвищому рівні.

«Водолій» – ініціатор міжнародних змагань зі стрибків у воду серед підростаючого покоління з аналогічною назвою. Кубок «Водолій» проводиться в Миколаєві з 1998 року.

Для підготовки води в басейнах застосовується автоматичне обладнання фірми «Штаусберг» (Німеччина). Що дозволяє постійно підтримувати якість очищення води на рівні санітарних норм, що відповідають світовим стандартам. Час повного водообміну складає 3 години, температура води в басейнах +27С, в дитячому басейні + 32С.

З 2016 комплекс активізував діяльність в напрямку відпочинку і корисного дозвілля.
Для відвідувачів стали доступними пляж з відкритими басейнами, шезлонгами, кафе і фінська сауна загального користування.
У розробці проект будівництва літнього аквапарку на прилеглій території, турецьких лазень (хамам) в зоні критих басейнів.

СКПБ  “Водолій” – це чудовий відпочинок, незабутні враження, різноманітність послуг і розваг для всієї родини.

Договір оферти