Інфрачервона сауна доступна всім!

Всім відвідувачам басейнів комплексу «Водолій», без додаткової оплати, ми пропонуємо для користування дві інфрачервоні сауни, расположенніе в залі спортивного басейну. Інфрачервона сауна – невеликого розміру кабіна, по периметру якої розташовуються нагрівальні елементи, що випромінюють інфрачервоні хвилі.
Інфрачервоне тепло прогріває тіло людини, що знаходиться всередині, при цьому температура всередині кабінки не перевищує 55 ° C. Хвилі природні і безпечні для організму людини.Суб’єктивно вони сприймаються як м’яке, приємне тепло. Хвилі швидко нагрівають тіло, проникаючи на глибину до 4 см. Відчуття нагадують ефект легкого фізичного навантаження: серцебиття прискорене, потовиділення помірне.
Ключова відмінність від звичайної сауни – нагрівається не повітря, а тіло безпосередньо. Сауна сприятливо діє на поліпшення тургору і кольору шкіри, поліпшення крово- і лімфообігу, активізацію обміну речовин. У такій сауні пори, розкриваються швидше, йде очищення організму від токсинів, швидко відновлюються м’язи і суглоби після фізичних завантажень, нормалізується психічний стан.Лікарі рекомендують ІК-сауну при нарушеніяx в роботі серцево-судинної системи; заболеваніяx ЛОР-органів; розтягуванні, м’язових болях, спортивних травмах; безсонні і неврозах; полегшенні симптомів менопаузи; шкірних захворюваннях; підвищеній масі тіла.
Позитивні ефекти від процедури досягаються при регулярному відвідуванні.
Протипоказання ті ж, що при відвідуванні інших видів бань і саун.

Правила посещения ИК-саун:

 

  1. перед процедурой выпейте пол-литра чистой воды, чтобы исключить обезвоживание;

 

  1. не увлекайтесь длительностью сеанса: 20-30 минут будет достаточно;

 

  1. после процедуры примите теплый душ и отдохните 15-20 минут;

 

  1. при наличии хронических заболеваний, обратитесь за консультацией к доктору;

 

  1. посещайте ИК-сауну не чаще, чем через день;

 

  1. покиньте сауну, если испытываете чувство дискомфорта.   Інфрачервоні сауни СКПБ «Водолій» працюють за графіком басейна – щодня з 6 до 22 год.
    Інструктор і медична сестра можуть дати вам консультацію по користуванню саунами на місці.
    Відвідуйте наші сауни з задоволенням і будьте здорові. Тим паче, що для відвідувачів басейну услуга- АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНА!

SHARE THIS