Якість чистоти – ідеальне!

Повним ходом рухається підготовка басейну «Водолій» до відкриття сезону. Після служби Головного інженера в будівлю зайшла клінінгова бригада – це наші дівчата, дівчата, які можуть все! Почали з великої чаши  басейну: прибрали сміття, обробили хімією, змили все киплячим струменем – і басейн блищить, як новий!

«Сьогодні вимиваємо зал атракціонів. Приміщення складне – багато дрібних деталей, різні матеріали – кахель, мозаїка, пластмаса, метал, скло, але бригада досвідчена, впораємося! », – пояснює Ольга Борисівна, менеджер басейну, яка керує роботами.

Прибрати треба не тільки чисто, але і швидко – своєї черги чекає служба водопідготовки. Що б залити басейни і підготувати воду до прийому відвідувачів потрібно не менше 10 днів. Терміни підтискають, хлопці будуть працювати всі свята, що б відкрити басейн вчасно – 10 травня у 6-30 ранку з ідеальною якістю чистоти приміщення та  води, із заявленою температурою води і повітря.

До речі! Завтра (30 квітня, 23:30) останній день продажу акційних абонементів в басейн «Водолій» зі знижкою 50%. Є абонементи на місяць, на два і на весь сезон. Скористайтеся останньою можливістю!                          

SHARE THIS